Adana  ve Tüm Türkiye’de uzun süre zarfında güvenilir ve kaliteli hizmetimizle sizlerle daha iyi iletişim halinde olmak için her türlü platformda bize ulaşın diye yeni site ara yüzümüzle karşınızdayız. Buradan da sizlere günlük hayatta Adana ve Tüm halkımıza oluşturduğumuz güveni burada da sağlamaya çalışmaya devam edeceğiz.
Profesyonel ekip ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Özentaş Nakliyat Evden Eve Nakliyat ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Kaliteli evden eve nakliye hizmetimiz ile işimizin güvenirliği ve memnuniyet için hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz.
Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanıyoruz.
Sigortalı evden eve nakliyat, olabilecek kazalar için eşyalarınızı önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.
Her taşıma kendi taşımamızdır diyerek çıktığımız bu yolda ve böyle de devam edecek olan  Özentaş Evden Eve Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşterileri ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yolumuza sizlerle devam etmekteyiz.

Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisten ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz.
Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak
için çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilimize daha iyi hizmet sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı ve daha güvenilir ve profesyonel bir şekilde bu yolda sizlerle ilerlemekten mutluluk duyar, yeni evinizin, ofisinizin hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Sevgi ve saygılarımızla